momneverstops.com - sťahuj mp3 hudbu do mobilu
Majk Spirit - Bič! zdarma si môžete počúvať vo svojom PC, notebooku alebo mobilu úplne zadarmo. Majk Spirit - Bič! zdarma. :)
Obrázok autora
Volume:
0:000:00
Vypočuté: 3562x
Stiahnuté: 1509x
Pridané: 4. 5. 2012
Profil autora: Majk Spirit
Žáner: Hip-Hop
Označiť ako: cancelnefunčnú

Páči sa mi to

Nepáči sa mi to

4.3 z 5 (133 hlasov)
 

Ak počúvate túto pieseň súhlasíte s podmienkami pre používanie.
Dalšie piesne od Majk Spirit:
1.(Majk Spirit)
Som dobrý chlap a na vyšie aj bez velkého brucha no pre ťeba som zlý chlapec ktorý neposlucha, pýtaš sa čo to znamená prečo henta šťuchá nemožeš sa jej čudovať není slepá, hlucha asi sa jej páči, nevie pochopiť že prečo s ťebou sa vláčim vraj ti je to jedno vravíš kludne ju zveď eště chvílu provokuj a šťuchňem ju speť.

Máš 50 kilo a pýtáš sa či nejsi tučná na tak malé ťelíčko si ale dosť hlučná, chcem len chvílu kludu keď pozerám na futbal vážně musím ti dáť pusu aby som ťa umlčal ? Okey, vyzlieč sa mám napad vysvětlím ti to bez slov ňechcem sa hádať a si otravná jak jehovista dievča ty jsi terorista vyžeňme to s ťeba von ako exorcista.


Ref.: (2x) Nikdo ťe nepočuje kludně si krič, nezaberá cukor použijem bič, bolo ti málo tak už nedostaňeš nič. (bič, bič)


2. (Cigo)
Steven Segal versus Ryan Philip, Chivas Regal versus Vodka z Billi, Billy Hollywood versus David Gueta neladí to nepatríme do jedného sveta. Já hladám pravdu v tomto celom svete, ty hladáš vypredaj na internete, jebem tvoj nové gate keď si
hus radšej sa pozri kedy odcházá ti bus.

Sama si ešte decko a už by si chcela decko, keby som to splnil každej tak som dávno dedko, so sobášom na mňa nechoď neisom jebko, neviem ako ty no pre mňa sloboda je všetko. Darmo na mňa teraz robíš oči, pištíš ako tamagotchi, nie nepočujem nič tento hovor končí, počuješ končí, všetko končí.


Ref.: (2x) Nikdo ta nepočuje kludně si krič, nezaberá cukor použijem bič, bolo ti málo tak už nedostaneš nič. (bič, bič)


3. (Majk Spirit)
A nikdy by som neudrel žiadnu ženu, radšej sám si kúšem do ruky a bijem stenu,(piča) šteluješ sa pri zrkadle, vlasy v umivadle za toto ti asi oštím dosku na záchode. Ideme na víkend preč a bereš celý šatník aj tak zdá sa mi že stále máš ten jeden svetrík že meškáme hodinu starosti nerobí ti, ty hladáš obľubené tričko -hello kitty (panebože).

A že si mimo není náhodička, to máš za to bejby že si taká chaotička a v kabelke nosíš viac vecí jak já v kufri v aute ná návšťevu došla svokra tak ja idem čaute. Trávím s ťebou 15 hodin denne stále málo, na otázku popredu odpovedám ti áno, neisom dokonalý, ale snažím sa byť a ľubím ťa no niekedy mám chuť ťa zabiť


Ref.: (2x) Nikdo ťe nepočuje kludně si krič, nezaberá cukor použijem bič, bolo ti málo tak už ňedostaňeš nič. (bič, bič)
Zobraziť cely text ↓
Komentáre
Meno:
Miulujem ♥ :)
10. máj 2012,  16:39
Nikdo ta nepočuje kludně si krič, nezaberá cukor použijem bič, bolo ti málo tak už nedostaneš nič
10. máj 2012,  16:38
Prehravač klipu

Stránka vygenerovaná za 0.49724 sekundy.